Весняні пригоди 2019

10.Чер.2019
Весняні пригоди 2019

Цієї весни вихованці, батьки та працівники ЖДНЗ №26 здійснили безліч захопливих та яскравих пригод.  Наймасштабніші з них такі:

  1. Акцією “Оберігаємо первоцвіти” було розпочато  перший місяць весни.  Під час якої діти, батьки та педколектив закладу організували виставку творчих робіт “Квіти в подарунок власними руками”та спільне висаджування первоцвітів на території закладу.
  2. Геокешингом “У пошуках дарів Землі” було відзначено Всесвітній день Землі. Інструктори з фізкультури, музичні керівники та вихователі організували для дітей справжню експедиціцю зі справжніми експериментами, дослідами, іграми та трудовим десантом. Діти знайшли скарби своєї Планети і будуть любити, оберігати та примножувати їх.
  3. Надзвичайно цікавим та насиченим був Тиждень Безпеки життєдіяльності дитини. Вихованці закладу мали можливість допомогти Киці врятувати її дім від пожежі, а також закріпили правила дорожнього руху разом із працівниками патрульної поліції м. Житомира.
  4. Із великим задоволенням та радістю, під керівництвом музичного керівника Бількевич К.А. вихованці закладу взяли участь у щорічному міському конкурсі “Мати.Родина.Україна”. На розляд жюрі була представлена композиція “Невмеруща пісня і любов до Батьківщини Квітки Цісик”. За допомогою музики і руху, слова і тиші, світла і тіні діти змалювали історію життя емігрантки, яка жила і творила для рідної України.
  5.  Грандіозно та з усією помпезністю і церемонністю відбулися перші випускні бали у старших дошкільнят. Випускники подорожували у пошуках синього птаха, були запрошені на церемонію вручення Оскару, здійснили подорожі до світу Іграшок, країни Мрій, міста Снів, саду Бажань. Ми впевнені, що наші випускники досягнуть вершин успіху у шкільному навчанні та здійснять свої найкращі мрії!
Галерея зображень
error: Content is protected !!