Протидія булінгу

20.Сер.2020

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб причетних до булінгу (цькування) Відповідно до заяви про випадок булінгу (цькування) керівник закладу освіти видає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб. Наказом керівника закладу освіти по ДНЗ пишеться наказ про створення Комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) за участі керівника, … Продовжити читання “ПОРЯДОК РЕАГУВАННЯ НА ДОВЕДЕНІ ВИПАДКИ БУЛІНГУ”

Детальніше
20.Сер.2020

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ (З ДОТРИМАННЯМ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ) ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) В ЖДНЗ №26 Відповідно до Закону України « Про освіту» (розділ І, ст. 25, 26)  керівник закладу дошкільної освіти: – здійснює контроль за виконанням плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти; – розглядає скарги про відмову у реагуванні … Продовжити читання “ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ”

Детальніше
20.Сер.2020

№ Назва заходу Цільова аудиторія Термін проведення Відповідальний за виконання 1. Створення банку даних дітей «групи ризику» діти дошкільного віку вересень-жовтень соціальний педагог 2. Виступ на педгодині: «Булінг – що робити. Ознаки булінгу.» педагоги жовтень соціальний педагог 3. Інформаційне повідомлення: «Зупини насильство – обери щасливе майбутнє» батьки, педагоги жовтень соціальний педагог 4. Спостереження за міжособистісною … Продовжити читання “ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ”

Детальніше