Протидія булінгу

09.Жов.2023

План заходів по запобіганню та протидії  булінгу(цькування) у ЖДНЗ №26 на 2023-2024 н.р.    № п/п Назва заходу Термін проведення Відповідальні Нормативно-правове та інформаційне забезпечення попередження насильства та булінгу(цькування) 1 Підготовка наказу «Про запобігання булінгу (цькування) в закладі освіти» Завідувач Нарбут Н.Ф. 2. Створення нормативно-правової бази щодо забезпечення запобігання та протидії булінгу упродовж року Завідувач Нарбут Н.Ф. … Продовжити читання “План заходів по запобіганню та протидії  булінгу(цькування) у ЖДНЗ №26 на 2023-2024 н.р.”

Детальніше
16.Сер.2022

Розпочала роботу безоплатна консультаційна психологічна лінія підтримки #stop_sexтинг для дітей, які постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутися батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті. У ЗМІ все частіше з’являються новини про те, як правоохоронці виявляють випадки залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет. Це злочин, що карається позбавленням волі на строк до 15 … Продовжити читання “В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ПСИХОЛОГІЧНУ ЛІНІЮ ПІДТРИМКИ ЩОДО ОНЛАЙН-РИЗИКІВ ДЛЯ ДІТЕЙ І БАТЬКІВ”

Детальніше
14.Лип.2022
Детальніше
22.Жов.2020

 Увага!      Національна дитяча «гаряча лінія» Громадської організації  «Ла Страда – Україна»  змінила свій час роботи.    Повідомляємо про те, що збільшився робочий  час Національної дитячої «гарячої лінії» Громадської організації «Ла Страда – Україна», яка надає консультації в телефонному та онлайн – режимах  в будні дні з 12.00 до 20.00:                0 800 500 225 (безкоштовно … Продовжити читання “Національна дитяча «гаряча лінія»”

Детальніше
20.Сер.2020

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб причетних до булінгу (цькування) Відповідно до заяви про випадок булінгу (цькування) керівник закладу освіти видає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб. Наказом керівника закладу освіти по ДНЗ пишеться наказ про створення Комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) за участі керівника, … Продовжити читання “ПОРЯДОК РЕАГУВАННЯ НА ДОВЕДЕНІ ВИПАДКИ БУЛІНГУ”

Детальніше