Протидія булінгу

16.Сер.2022

Розпочала роботу безоплатна консультаційна психологічна лінія підтримки #stop_sexтинг для дітей, які постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутися батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті. У ЗМІ все частіше з’являються новини про те, як правоохоронці виявляють випадки залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет. Це злочин, що карається позбавленням волі на строк до 15 … Продовжити читання “В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ПСИХОЛОГІЧНУ ЛІНІЮ ПІДТРИМКИ ЩОДО ОНЛАЙН-РИЗИКІВ ДЛЯ ДІТЕЙ І БАТЬКІВ”

Детальніше
14.Лип.2022
Детальніше
22.Жов.2020

 Увага!      Національна дитяча «гаряча лінія» Громадської організації  «Ла Страда – Україна»  змінила свій час роботи.    Повідомляємо про те, що збільшився робочий  час Національної дитячої «гарячої лінії» Громадської організації «Ла Страда – Україна», яка надає консультації в телефонному та онлайн – режимах  в будні дні з 12.00 до 20.00:                0 800 500 225 (безкоштовно … Продовжити читання “Національна дитяча «гаряча лінія»”

Детальніше
20.Сер.2020

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб причетних до булінгу (цькування) Відповідно до заяви про випадок булінгу (цькування) керівник закладу освіти видає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб. Наказом керівника закладу освіти по ДНЗ пишеться наказ про створення Комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) за участі керівника, … Продовжити читання “ПОРЯДОК РЕАГУВАННЯ НА ДОВЕДЕНІ ВИПАДКИ БУЛІНГУ”

Детальніше
20.Сер.2020

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ (З ДОТРИМАННЯМ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ) ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) В ЖДНЗ №26 Відповідно до Закону України « Про освіту» (розділ І, ст. 25, 26)  керівник закладу дошкільної освіти: – здійснює контроль за виконанням плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти; – розглядає скарги про відмову у реагуванні … Продовжити читання “ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ”

Детальніше