Про нас

Дума про садок
У мальовничому місті Житомирі, в затишному районі Крошня, по вулиці Крошенській, через дорогу від дендропарку, що на території Агроколеджу, серед струнких довгокосих берізок та чарівливих модниць горобин є маленька країна. Країна казок та мрій, гри та радості, музики і малюнка, краси і фантазії – справжнісінька країна дитинства, що рясніє щирими усмішками, допитливими поглядами, неповторними талантами.
Бурштиново-сонячний палац якої , оточений зовсім не дрімучим лісом, а : чорнобривцевими та барвінковими килимами , трояндовими та ірисовими алеями, бузковими парканами, веселковим розсипом тюльпанів, нарцисів, лілей, а також грядками із гарбузовою фруктово-овочевою родиною, щедрою, привітною та мудрою абрикосою; а ще незліченною кількістю годівниць та шпаківень, які цілорічно чекають своїх відвідувачів та господарів.
Сюди щоранку поспішають маленькі принци та принцеси, які з нетерпінням чекають неповторних вражень, яскравих емоцій , цікавих пригод та нових відкриттів.
І вся ця диво – краса – дитячий садок №26 «Буратіно».
А Ви були у «Буратіно»?

Тоді неодмінно завітайте!
Адже тут: вирує, кипить, хлюпоче, виблискує, вимальовує та виспівує, витанцьовує та вистрибує, досліджує та експериментує, живе справжнісіньке дитинство.
Тут діти відчують тепло і затишок навіть у похмуру днину, тут вони живуть і граються, товаришують і спілкуються , шукають і дізнаються, пізнають і захоплюються, роблять вдалі і не дуже спроби, розвиваються, бадьоро рухаючись вперед.
Тут знайдуть ключик до серця кожного малюка.

«Наші скарби»

Номер 1 –  Діти – 489 неповторностей, які відвідують 14 груп:

  • Групи дітей раннього віку №1 «Малятко», №2 «Янголятко» (вік з 2 до трьох років);
  • Групи дітей молодшого дошкільного віку №1 «Дзвіночок», №2 «Ромашка» (вік з 3 до 4 років);
  • Групи дітей середнього дошкільного віку №1 «Квіточка», №2 «Капітошка» (вік з 4 до 5 років);
  • Групи дітей старшого дошкільного віку №1 «Сонечко», №2 «Бджілка» (вік з 5 до 6 років);
  • Логопедичні групи №1 «Калинка» (вік з 4 до 6 років), №2 «Казка» (вік з 3 до 6 років), №3 «Усмішка» (вік з 3 до 5 років);
  • Корекційні групи №1 «Пізнайко» (вік з 4 до 6 років), №2 «Теремок» (вік з 3 до 5 років), №3 «Віночок» (вік з 4 до 6 років).

Номер 2 – Працівники – 82 самовідданих роботі, творчих, відповідальних професіонали. З них: завідувач, вихователь-методист, практичний психолог, соціальний педагог, вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи, сестри медичні, заступник завідувача господарства, бухгалтери, вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізкультури, кухарі, комірник, пралі, кастелянша, прибиральниці, сторожі, двірники, сантехнік, столяр, електрик, які всі разом, але кожен по своєму забезпечують втілення нашої  спільної мети:

Показати дитині дивовижність і безмежність оточуючого світу, а також безліч можливостей пізнавати себе і робити відкриття

 

Наша концепція або «Чому ми?»
1. «Рух– це життя», тому фізичний розвиток і рухова активність є беззаперечними пріоритетами для нас.
2. Вчимо шукати, здобувати, випробовувати знання, а не просто накопичувати їх.
3. Спонукаємо бути соціально активними (знаходити друзів, однодумців, шукати способи порозумітися і вихід із конфлікту, працювати у команді задля спільного результату, розуміти права інших та відстоювати свої , знати, що зусилля можуть привести до успіху) та емоційно відкритими (розуміти настрої свої та навколишніх, відкрито проявляти емоції, співпереживати, визнавати право на помилку і не боятися невдач, знати свої слабкі та сильні сторони).
4. Намагаємось створювати сучасне розвивальне спонукальне до гри і досліджень середовище в закладі.
5. Відкриті до змін, до постійного розвитку та безперервного навчання.
6. Ми віримо, що кожна дитина – це скарб із унікальними вміннями, потребами, здібностями, талантами – відкрити його та дати змогу виблискувати усіма гранями – наше найбільше бажання.

Наші принципи або «Компас»:

● рівність умов для реалізації задатків, нахилів, здібностей, обдарувань, різнобічного розвитку кожної дитини;
● єдність розвитку, виховання, навчання і оздоровлення дітей;
● єдність виховних впливів сім’ї і закладу дошкільної освіти;
● наступність і перспективність між дошкільною та початковою загальною освітою;
● особистісно-орієнтований підхід до розвитку особистості дитини;
● демократизація та гуманізація педагогічного процесу;
● відповідність змісту, рівня й обсягу дошкільної освіти особливостям розвитку та стану здоров’я дитини дошкільного віку.

Керівництво
Дитячого садка
Нарбут Ніна Францівна
Завідувач
Яцик Галина В’ячеславівна
Вихователь-методист
Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10031

вул. Крошенська 34

Дні прийому

Понеділок - 14.00 - 17.00

Середа - 9.00 - 12.00

Контакти

(0412) 26 25 25

ds26@ukr.net