Про нас

Дума про садок
У мальовничому місті Житомирі, в затишному районі Крошня, по вулиці Крошенській, через дорогу від дендропарку, що на території Агроколеджу, серед струнких довгокосих берізок та чарівливих модниць горобин є маленька країна. Країна казок та мрій, гри та радості, музики і малюнка, краси і фантазії – справжнісінька країна дитинства, що рясніє щирими усмішками, допитливими поглядами, неповторними талантами.
Бурштиново-сонячний палац якої , оточений зовсім не дрімучим лісом, а : чорнобривцевими та барвінковими килимами , трояндовими та ірисовими алеями, бузковими парканами, веселковим розсипом тюльпанів, нарцисів, лілей, а також грядками із гарбузовою фруктово-овочевою родиною, щедрою, привітною та мудрою абрикосою; а ще незліченною кількістю годівниць та шпаківень, які цілорічно чекають своїх відвідувачів та господарів.
Сюди щоранку поспішають маленькі принци та принцеси, які з нетерпінням чекають неповторних вражень, яскравих емоцій , цікавих пригод та нових відкриттів.
І вся ця диво – краса – дитячий садок №26 «Буратіно».
А Ви були у «Буратіно»?

Тоді неодмінно завітайте!
Адже тут: вирує, кипить, хлюпоче, виблискує, вимальовує та виспівує, витанцьовує та вистрибує, досліджує та експериментує, живе справжнісіньке дитинство.
Тут діти відчують тепло і затишок навіть у похмуру днину, тут вони живуть і граються, товаришують і спілкуються , шукають і дізнаються, пізнають і захоплюються, роблять вдалі і не дуже спроби, розвиваються, бадьоро рухаючись вперед.
Тут знайдуть ключик до серця кожного малюка.

«Наші скарби»

Номер 1 –  Діти – 489 неповторностей, які відвідують 14 груп:

  • Групи дітей раннього віку №1 «Малятко», №2 «Янголятко» (вік з 2 до трьох років);
  • Групи дітей молодшого дошкільного віку №1 «Дзвіночок», №2 «Ромашка» (вік з 3 до 4 років);
  • Групи дітей середнього дошкільного віку №1 «Квіточка», №2 «Капітошка» (вік з 4 до 5 років);
  • Групи дітей старшого дошкільного віку №1 «Сонечко», №2 «Бджілка» (вік з 5 до 6 років);
  • Логопедичні групи №1 «Калинка» (вік з 4 до 6 років), №2 «Казка» (вік з 3 до 6 років), №3 «Усмішка» (вік з 3 до 5 років);
  • Корекційні групи №1 «Пізнайко» (вік з 4 до 6 років), №2 «Теремок» (вік з 3 до 5 років), №3 «Віночок» (вік з 4 до 6 років).

Номер 2 – Працівники – 82 самовідданих роботі, творчих, відповідальних професіонали. З них: завідувач, вихователь-методист, практичний психолог, соціальний педагог, вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи, сестри медичні, заступник завідувача господарства, бухгалтери, вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізкультури, кухарі, комірник, пралі, кастелянша, прибиральниці, сторожі, двірники, сантехнік, столяр, електрик, які всі разом, але кожен по своєму забезпечують втілення нашої  спільної мети:

Показати дитині дивовижність і безмежність оточуючого світу, а також безліч можливостей пізнавати себе і робити відкриття

 

Наша концепція або «Чому ми?»
1. «Рух– це життя», тому фізичний розвиток і рухова активність є беззаперечними пріоритетами для нас.
2. Вчимо шукати, здобувати, випробовувати знання, а не просто накопичувати їх.
3. Спонукаємо бути соціально активними (знаходити друзів, однодумців, шукати способи порозумітися і вихід із конфлікту, працювати у команді задля спільного результату, розуміти права інших та відстоювати свої , знати, що зусилля можуть привести до успіху) та емоційно відкритими (розуміти настрої свої та навколишніх, відкрито проявляти емоції, співпереживати, визнавати право на помилку і не боятися невдач, знати свої слабкі та сильні сторони).
4. Намагаємось створювати сучасне розвивальне спонукальне до гри і досліджень середовище в закладі.
5. Відкриті до змін, до постійного розвитку та безперервного навчання.
6. Ми віримо, що кожна дитина – це скарб із унікальними вміннями, потребами, здібностями, талантами – відкрити його та дати змогу виблискувати усіма гранями – наше найбільше бажання.

Наші принципи або «Компас»:

● рівність умов для реалізації задатків, нахилів, здібностей, обдарувань, різнобічного розвитку кожної дитини;
● єдність розвитку, виховання, навчання і оздоровлення дітей;
● єдність виховних впливів сім’ї і закладу дошкільної освіти;
● наступність і перспективність між дошкільною та початковою загальною освітою;
● особистісно-орієнтований підхід до розвитку особистості дитини;
● демократизація та гуманізація педагогічного процесу;
● відповідність змісту, рівня й обсягу дошкільної освіти особливостям розвитку та стану здоров’я дитини дошкільного віку.

Керівництво
Дитячого садка
Нарбут Ніна Францівна
Завідувач
Яцик Галина В’ячеславівна
Вихователь-методист
Малюська О.Д.

З Дитячим садочком “Буратіно” я познайомилась ще у 2009 році, коли для моєї старшої донечки я обирала садочок на Крошні. Перевагою для мене саме у цьому садочку виявилось привітне і відкрите спілкування завідуючої Ніни Францівни. Хочеться додати, що це є педагог з великим досвідом і прекрасної душі людина. Саме її заслуга у підборі такого професійного, доброго та злагодженого колективу закладу.

Донечка полюбила садочок і жодного дня не плакала і не відмовлялась іди до нього. Дуже помітним та приємним  для батьків було гарне і турботливе ставлення до діточок помічника вихователя  Раїси Єгорівни. Моя донечка вже в п’ятому класі, але й досі з приємними враженнями згадує свій улюблений садочок.

Вчителі у школах відмічають високий рівень знань дітей, що випускаються із  дитячого садка “Буратіно”.

Тому молодшого свого синочка я  без вагань, три роки тому, теж віддала до цього закладу. Звичайно на сьогоднішній день, всім перехожим,  із вулиці теж помітно як змінився зовнішній вигляд дитячого садка. Проведено утеплення, виконано ряд  ремонтних робіт і всередині, в садочку тепер тепло затишно і красиво. Мій син із задоволенням ходить до садочка. Він любить  і поважає своїх вихователів і помічника вихователя. Дитина щодня із захопленням розповідає про цікаві заняття, про щось нове і дивовижне. Велика вдячність вихователям що вони вміють налагоджувати такі довірливі і теплі стосунки з дітьми.

Впевнено рекомендую усім батькам, що стоять перед вибором дошкільного дитячого закладу для своєї дитини обрати цей садок.

Кропивницька О.

Рада поділитися приємними враженнями, які викликав у нас із донею дитячий садочок “Буратіно”. Завжди довіряю відчуттям своєї дитини, якій одразу було комфортно та легко. Привітний та люб’язний колектив на чолі із доброзичливою завідувачкою, хороший медичний персонал, у якого я, як мама, завжди можу отримати відповіді на питання, які мене зацікавили. Обожнюю милуватися результатами праці вихователів, які проявляються у розкритті моєї донечки, яка стала більш комунікабельною та горизонт її інтересів значно розширився. І дякую за це і вихователям, і любим няням.

Звісно, бувають усілякі ситуації, та що мене, як маму тішить – їх можна вирішити у стінах садочку, бо на контакт ідуть усі і зацікавлені у тому, аби моїй дитині було комфортно.

Із материнських побажань хочу, аби садочок був завжди попереду усіляких викликів життя, аби територія була закритою, існувала пропускна система для батьків та рідних.

Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10031

вул. Крошенська 34

Дні прийому

Понеділок - 14.00 - 17.00

Середа - 9.00 - 12.00

Контакти

(0412) 25-64-55

dsado4ok26@gmail.com