Новини

31.Січ.2023

Моніторигн освітнього процесу

Детальніше
23.Січ.2023

Житомирський дошкільний навчальний заклад №26 долучився до акції департаменту освіти «Єдині», яка була приурочена до Дня соборності України.  Вихованці та працівники утворили живий ланцюг єднання навколо нашого садочка.  Разом до перемоги! В єдності наша сила!    Посилання

Детальніше
04.Січ.2023
Детальніше
07.Гру.2022

Кожна нація, кожен народ, мають свої традиції, звичаї, обряди та свята, становлення яких відбуваються протягом багатьох століть.    Добрі традиції не повинні зникати, і саме від нас, батьків та вихователів, залежить, чи збережемо їх, чи зможемо передати наступним поколінням. Тому завдання педагогічного колективу спрямоване на те, щоб познайомити малюків з національними традиціями: навчити поважати і шанувати пам’ять … Продовжити читання “День української хустки”

Детальніше
14.Лис.2022

Весело, цікаво та неперевершено пройшли осінні свята в нашому закладі. На один день садочок поринув у чудову осінню казку. Різноманіття барв, веселощів та справжньої дитячої радості втілилися в чудові та цікаві святкові ранки. Вихованці отримали неабияке задоволення від приходу осені-чарівниці, адже вона подарувала малятам та дорослим безліч позитивних емоцій, гарний настрій, який відчувався в запальних … Продовжити читання “Свято осені у ЖДНЗ №26”

Детальніше