Новини

10.Тра.2021

НАЙЗАГАДКОВІША ПОДОРОЖ РОКУ 12 квітня увесь світ відзначав День авіації і космонавтики. Саме цього дня вихованці ЖДНЗ №26 здійснили свої  найзагадковіші позапланетні експедиції. Протягом дня змогли побудувати космодром та космічну станцію, сконструювали ракети, космічні кораблі, місяцеходи та марсоходи, змайстрували супутники та створили скафандри з різних матеріалів, провели віртуальні прогулянки галактикою Чумацький шлях, планетами сонячної системи, … Продовжити читання “День авіації і космонавтики”

Детальніше
04.Тра.2021

Протягом завершального  тижня весняного загальноміського благоустрою, у ЖДНЗ №26 було проведено заходи: загальноміський суботник, 24.04. Під час якого працівники садка разом з батьками вихованців зробили надзвичайно багато важливих та корисних справ: прибрали територію закладу та прилеглу територію, упорядкування алею з туй за парканом закладу, обрізали, почистили та обкопали дерева і кущі, упорядкували квітники та газони, … Продовжити читання “Весняний загальноміський благоустрій – «Ми впорались!» (24.04-30.04)”

Детальніше
22.Кві.2021

В рамках участі у весняному загальноміському благоустрою, у ЖДНЗ №26 протягом тижня було проведено заходи: екологічна акція «Бережімо первоцвіти!», 19.04. Під час якої працівники садка разом з вихованцями розсаджували територією закладу квіти-провісники весни. Ми любимо весну, тому хочемо спостерігати її найперші кроки у нашому садочку кожного року. Любимо квіти  і  множимо їх,  щороку прикрашаючи наш … Продовжити читання “Весняний загальноміський благоустрій триває (19.04-23.04)”

Детальніше
27.Бер.2021

Міжнародний день полярного (білого) ведмедя відзначається щорічно 27 лютого. Святкування дня полярного  ведмедя призначене для розповсюдження інформації щодо цієї популяції.  Головною метою цього свята є підвищення обізнаності про проблеми, з якими стикаються білі ведмеді і привернення уваги суспільства до їх охорони, щоб зберегти майбутнє цих чудових тварин. Адже на карті – життя прекрасних істот, які є … Продовжити читання “День полярного ведмедя”

Детальніше
03.Бер.2021

РАЗОМ З УКРАЇНОЮ!           Вихованці ЖЗДО №26 відзначали 150-тиріяччя  від дня народження, славетної українки, Лариси Петрівни Косач (Лесі Українки). До святкування були залучені усі учасники освітнього процесу. Так було організовано: тематичні заняття «День народження Лесі Українки» у всіх вікових групах, виставки сімейної творчості «Мандруємо творами великої письменниці», поетичний челендж «Поезія у … Продовжити читання “Леся Українка”

Детальніше