Новини

10.Чер.2019

Цієї весни вихованці, батьки та працівники ЖДНЗ №26 здійснили безліч захопливих та яскравих пригод.  Наймасштабніші з них такі: Акцією “Оберігаємо первоцвіти” було розпочато  перший місяць весни.  Під час якої діти, батьки та педколектив закладу організували виставку творчих робіт “Квіти в подарунок власними руками”та спільне висаджування первоцвітів на території закладу. Геокешингом “У пошуках дарів Землі” було … Продовжити читання “Весняні пригоди 2019”

Детальніше
05.Кві.2019

Як часто нам повторювали з дитинства: «Мій дім – моя фортеця!». Однак далеко не кожен з нас може з упевненістю вважати свій будинок фортецею, а своїх рідних і близьких – гарантами власної безпеки. Можна довго розмірковувати про причини даного явища, проте в даній статті зосередимося не на причини, а на способах мінімізувати явище і його … Продовжити читання “Що таке домашнє насильство і як з ним боротися?”

Детальніше
11.Гру.2018

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 02.10.2018р. № 1047 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами», листа департаменту освіти Житомирської міської ради від 07.12.2018р. №1114,  наказу ЖДНЗ № 26 від 10.12.2018р. № 95 та з метою своєчасного та ефективного реагування … Продовжити читання “Уповноважена особа для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів насильства”

Детальніше
27.Лис.2018

НАША ЩЕДРА ОСІНЬ! Цьогоріч осінь  26 ДНЗ порадувала  не тільки неймовірними золото-багряними барвами, прощальним співом опалого листя і відлітаючих птахів, фруктово-грибними ароматами а й вже традиційно була щедрою на гарні, важливі, яскраві та цікаві події.  Наймасштабніші з них : 1-го вересня дітвора закладу допомогла Карлсону нарешті знайти дорогу до школи; Потім вітали рідне місто з … Продовжити читання “Такою щедрою була наша осінь!)”

Детальніше
15.Чер.2018

15 травня 2018 року дружній, творчий колектив ЗДО №26: педагоги, діти та батьки, брав участь у щорічному міському конкурсі музично-хореографічних композицій “Мати. Родина. Україна”.  Завдяки старанням талановитих вихованців, активних та відповідальних батьків під керівництвом креативно-сміливого музичного керівника, Бількевич К.А., заклад здобув перемогу у номінації “Оригінальність сюжету композиції”.  Глядачі та жюрі мали можливість спостерігати історію змальовану у … Продовжити читання ““Мати. Родина. Україна” — подія року!”

Детальніше
error: Content is protected !!