Новини

11.Бер.2020

    Справжнє дружнє коло круглого столу утворили вихователі ЖЗДО №26 та вчителі ЖЗСШ №16. Обговорили Базовий компонент дошкільної освіти та Державний стандарт початкової освіти, поділилися досвідом та результатами впровадження комплексних та альтернативних програм, спланували наступні кроки  щодо ще більш цікавої, тісної та плідної співпраці.     Натхненні та на крилах успіху дійшли спільної думки: … Продовжити читання “Нам вдалося: Два півкола – це коло!”

Детальніше
28.Лют.2020

       27.02.2020 р. відбулося методичне об’єднання для практичних психологів ЗДО м. Житомира на базі ЗДО №26, на якому презентували свій досвід практичні психологи: Ціка Ірина Олексіївна (ЗДО №26) та Квітка Наталія Іванівна (ЗДО №10). Досвід було представлено у формі семінару-практикуму «Сенсорна інтеграція дітей дошкільного віку».     Учасники заходу мали можливість ознайомитись із … Продовжити читання “Методичне об’єднання «Сенсорна інтеграція дітей дошкільного віку»”

Детальніше
28.Лют.2020

       Протягом канікулярного та карантинного періодів старші дошкільники ЗДО №26 продовжували знайомство із шкільним життям. «Електронна дошка», чарівна паличка Гаррі Поттера,  прибульці з іншої планети Лаксики, а ще справжні вчителі,  класи,  парти і навіть перший урок – ось далеко неповний перелік відкриттів майбутніх першокласників у стінах школи №16.

Детальніше
10.Чер.2019

Цієї весни вихованці, батьки та працівники ЖДНЗ №26 здійснили безліч захопливих та яскравих пригод.  Наймасштабніші з них такі: Акцією “Оберігаємо первоцвіти” було розпочато  перший місяць весни.  Під час якої діти, батьки та педколектив закладу організували виставку творчих робіт “Квіти в подарунок власними руками”та спільне висаджування первоцвітів на території закладу. Геокешингом “У пошуках дарів Землі” було … Продовжити читання “Весняні пригоди 2019”

Детальніше
05.Кві.2019

Як часто нам повторювали з дитинства: «Мій дім – моя фортеця!». Однак далеко не кожен з нас може з упевненістю вважати свій будинок фортецею, а своїх рідних і близьких – гарантами власної безпеки. Можна довго розмірковувати про причини даного явища, проте в даній статті зосередимося не на причини, а на способах мінімізувати явище і його … Продовжити читання “Що таке домашнє насильство і як з ним боротися?”

Детальніше
error: Content is protected !!