Матеріально – технічна база

Матеріально – технічна база

           Житомирський дошкільний навчальний заклад №26 розташований в двоповерховій будівлі, загальною площею 3752,6 м.кв. Територія закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий прогулянковий  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.  На території закладу розміщено спортивний майданчик з необхідним обладнанням. Для виконання завдань пізнавального, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовані дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Групові та адміністративні приміщення  закладу дошкільної освіти мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи теплопостачання,  вентиляційних та каналізаційних систем.

В закладі є пожежна сигналізація, протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

У будівлі ЖДНЗ встановлено лічильники обліку теплової та електричної енергії, холодної води, електроводонагрівчі. У  закладі дошкільної освіти є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється (по мірі зношеності),  його кількість є задовільною для повноцінної роботи протягом року.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, обладнано ізолятор.

Харчоблок забезпечений необхідним технологічним обладнанням, витяжною вентиляцією, холодильниками, плитами, шафою для випікання, електродуховкою, пательнею та м’ясорубкою, що повністю відповідає вимогам щодо обробки та зберігання продуктів харчування.

Пральне приміщення обладнане пральними машинами-автоматами,  прасками, стелажами для зберігання чистої білизни.

До послуг дітей спортивна та музична зали, кабінет практичного психолога з відповідним технічним та методичним обладнанням, спортивним інвентарем.

Матеріально-технічне забезпечення  закладу здійснюється відповідно до Закону України “Про дошкільну освіту”, Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання  для закладів дошкільної освіти, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017року №1633.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є  сучасне предметно-розвивальне та ігрове обладнання, що створює умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.  Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор осередки рухової активності.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу на задовільному рівні. Фінансово-господарська діяльність ЖДНЗ здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб або інші кошти, не заборонені законодавством.  Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.