Група “Квіточка”

28.Жов.2020

«Яблучка рум’яні, яблучка духмяні» під  такою назвою 21 жовтня в ЖДНЗ №26 проходив тематичний день «Всесвітній День яблук».         А що ми знаємо про цей смачний фрукт? Ось і шукали відповідь на питання в «Яблучній лабораторії»: ✧ молодша група №1 «Квіточка» (вихователь Романюк А.В.); ✧ молодша група №2 «Дзвіночок» (вихователь Олійник Д.С.); ✧ логопедична група … Продовжити читання “Всесвітній День яблук”

Детальніше
22.Жов.2020

      В рамках місячника «Зелений вогник» в молодшій групі «Квіточка» пройшли змістовні заходи, протягом яких дошкільнята ознайомлювалися з елементарними правилами поведінки на дорозі, у громадському транспорті; вчили розрізняти проїжджу частину дороги і тротуар, розуміти семантику кольорів світлофору для пішоходів та машин, призначення пішохідного переходу. https://drive.google.com/file/d/15gcyz_k75UL0ECAWqgGnxGniYmKZRRzj/view?usp=sharing

Детальніше
08.Жов.2020

В рамках місячника «Зелений вогник» в молодшій групі «Квіточка» пройшли змістовні заходи, протягом яких дошкільнята ознайомлювалися з елементарними правилами поведінки на дорозі, у громадському транспорті; вчили розрізняти проїжджу частину дороги і тротуар, розуміти семантику кольорів світлофору для пішоходів та машин, призначення пішохідного переходу. Відео. Група Квіточка. Дорожній рух.  

Детальніше