День полярного ведмедя

27.Бер.2021
День полярного ведмедя

Міжнародний день полярного (білого) ведмедя відзначається щорічно 27 лютого. Святкування дня полярного  ведмедя призначене для розповсюдження інформації щодо цієї популяції.  Головною метою цього свята є підвищення обізнаності про проблеми, з якими стикаються білі ведмеді і привернення уваги суспільства до їх охорони, щоб зберегти майбутнє цих чудових тварин. Адже на карті – життя прекрасних істот, які є частиною природного скарбу нашої планети, та які знаходяться на межі вимирання і занесені до Червоної книги багатьох країн світу.

Тож  вихованці старшої групи «Сонечко» та старшої групи «Бджілка» ЖЗДО №26 здійснили подорож у світ полярних володарів, довідались багато цікавого про білих ведмедів, їх сусідів та умови їх спільного  життя.  

Хочемо поділитися інформацією та звернути увагу на те, що ці величні тварини на межі зникнення саме  через людську діяльність та безвідповідальність:

–  Величезна загроза існуванню білого ведмедя –  зміна клімату. Танення льодів в Арктиці, що відбувається в результаті глобального потепління (через забруднення навколишнього середовища), може призвести до зникнення двох третіх білих ведмедів до 2050 року.

– Також однією з причин, яка загрожує життю білих ведмедів, є розробка нафтових родовищ з подальшим забрудненням навколишнього середовища.

– Ще однією причиною, по якій білі ведмеді знаходяться під загрозою, є браконьєрство.

– Будучи цікавими тваринами, білі ведмеді часто досліджують звалища і пробують сміття. Вони споживають майже все, що можуть знайти там, в тому числі небезпечні речовини. Наприклад, пластик, гідравлічну рідину і моторне масло. 

Пам’ятаймо! Майбутнє полярних ведмедів – наша відповідальність. Без білих ведмедів  природа планети Земля збідніє, назавжди.

 

Презентація 1

Презентація 2