Психолог

21.Кві.2021

Людину все життя оточують кольори. Часто вони впливають на наш настрій, самопочуття. Діти дуже чутливі до кольорів.  Ще в утробі матері немовля позитивно сприймає червоно-рожеве оточення, в якому перебуває. А споглядання кольорів веселки сприяє вбиранню енергії сонця, гармонізації почуттів та думок. Запропонуйте дітям обрати кольорову картку, яка їм подобається найбільше, а потім визначте, чи відповідають … Продовжити читання “Кольоротерапія. Як різні кольори впливають на організм”

Детальніше
21.Кві.2021
Детальніше
20.Кві.2021

Позитивні емоції, які переживає людина, що сміється, підвищують опір організму, покращують загальний стан, і навіть, на думку шведських учених, продовжують загальну тривалість життя. Науково-методичний напрям про сміх отримав назву – гелотологія. Гелотологія (від грецького gelos – сміх) – наука, яка досліджує вплив сміху на людський організм. Одночасно сміхотерапію визначають як напрям соціальної психології, в якому … Продовжити читання “Сміх в житті дитини (Консультація для педагогів)”

Детальніше
06.Бер.2021

«Вплив гаджетів на психічне та фізичне здоров’я дошкільника» Консультація для батьків       Ми живемо в еру інформаційних технологій, і нормою стало бачити малюка з мобільним телефоном, а школярі взагалі без комп’ютера та телевізора не можуть уявити своє життя. Але чи нормальне таке явище з точки зору здоров`я, комунікації та здорового глузду впринципі? Чи доцільно купувати … Продовжити читання “Використання гаджетів”

Детальніше
06.Бер.2021

     Усім нам дуже подобається отримувати всілякі приємні подарунки. Це справжній сюрприз, коли гублячись у здогадах ми отримуємо щось зовсім несподіване, але в глибині душі лише крадькома окреслене в наших добрих надіях і мріях, що приносить нам непідробну радість і теплі почуття. Через подарунок можна передати не тільки свою ніжність і турботу, а й … Продовжити читання “День подарунків”

Детальніше