Психолог

16.Сер.2022

Розпочала роботу безоплатна консультаційна психологічна лінія підтримки #stop_sexтинг для дітей, які постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутися батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті. У ЗМІ все частіше з’являються новини про те, як правоохоронці виявляють випадки залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет. Це злочин, що карається позбавленням волі на строк до 15 … Продовжити читання “В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ПСИХОЛОГІЧНУ ЛІНІЮ ПІДТРИМКИ ЩОДО ОНЛАЙН-РИЗИКІВ ДЛЯ ДІТЕЙ І БАТЬКІВ”

Детальніше
11.Сер.2022

Як допомогти дитині, яка боїться та нервується через голосні звуки: сирену, вибухи, постріли тощо Надягніть дитині на голову шапку, можна додатково підгорнути її у районі вух. Можна зробити з тканини пов’язку, яка закриває вуха. Бажано обрати тканину, яка не викликає свербіж на шкірі. Якщо є така можливість, виклристовуйте беруші або спеціальні навушники, які приглушають звуки. … Продовжити читання “Як допомогти дитині, яка боїться та нервується через голосні звуки: сирену, вибухи, постріли тощо”

Детальніше
20.Лип.2022
Детальніше
20.Лип.2022
Детальніше
20.Лип.2022

Якщо ви чи ваші рідні відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі 一 зверніться за підтримкою та допомогою до спеціалістів/ок. Добірка платформ, каналів та контактів:  Добірка контактів українських психологів та платформ на сайті viyna.net: https://bit.ly/3LwkNGN Психологічна допомога від Інституту когнітивного моделювання Платформа «Розкажи мені» починає працювати цілодобово й … Продовжити читання “Психологічна допомога під час війни: де і як отримати”

Детальніше