Психолог

22.Кві.2020

    На час карантину, батьки стають для дітей вчителями, вихователями, лікарями і друзями, тож багатьох цікавить питання як поєднати в собі ці всі ролі та знайти вільний час для себе. Як не втратити контроль над дітьми під час карантину?      Під час карантину, оголюються всі проблеми. Раніше можна було від них втекти на … Продовжити читання “Рекомендації психолога «Як поводитися батькам під час карантину»”

Детальніше
22.Кві.2020

В умовах карантину весь світ практично перейшов в онлайн. Звичайно, в цьому є свої плюси і мінуси. Проте, щоб зберегти власне психічне здоров’я варто використовувати нові можливості, а неприємні моменти зводити до мінімуму або шукати в них ресурс. Наш ЗДО 26 також перейшов в дистанційний режим роботи, і ми шукаємо нові можливості для роботи і … Продовжити читання “В умовах карантину”

Детальніше
05.Кві.2019

Як часто нам повторювали з дитинства: «Мій дім – моя фортеця!». Однак далеко не кожен з нас може з упевненістю вважати свій будинок фортецею, а своїх рідних і близьких – гарантами власної безпеки. Можна довго розмірковувати про причини даного явища, проте в даній статті зосередимося не на причини, а на способах мінімізувати явище і його … Продовжити читання “Що таке домашнє насильство і як з ним боротися?”

Детальніше
24.Бер.2018

Для того щоб я виріс здоровою і щасливою людиною, мені дуже потрібно, щоб ви пам’ятали про те, що для мене важливо і необхідно вже зараз:   Любіть мене і не забувайте виражати свою любов (поглядом, посмішкою, дотиком). Любіть мене просто за те, що я є, і я стану ще кращим. Не бійтесь проявляти ваші батьківські … Продовжити читання “Дорогі мамо і тато!”

Детальніше