Медицина

11.Сер.2022

Влітку та восени значно збільшується вірогідність виникнення серед дорослих і дітей гострих кишкових інфекцій. Яскравим представником таких захворювань є шигельоз (дизентерія), який , викликається бактеріями роду Shigella та характеризується переважним ураженням відділу товстого кишечника. Збудники дизентерії – шигели, в даний час представлені чотирма видами (S. dysenteriae, S.flexneri, S. boydii, S. Sonnei). Різноманітність клінічних форм, наявність … Продовжити читання “Як не стати жертвою дизентерії”

Детальніше
26.Гру.2020
Детальніше
05.Гру.2020

Поради   Лайфхаки для зміцнення імунітету Фізичні навантаження       Українці розділилися на три групи: ті, які ще не захворіли на коронавірус, ті, хто хворіє, і хто уже перехворів. Кількість захворілих продовжує стрімко рости. Тому розповідаємо, як підсилити захисні потужності нашої імунної системи в пандемію COVID-19. Наприкінці минулого століття дослідники помітили, що фізнавантаження не стільки пригнічують, … Продовжити читання “Як підготувати організм до COVID-19”

Детальніше
14.Сер.2020

Шановні  батьки! ЖДНЗ №26 нагадує вам і вашим діткам про заходи щодо непоширення Covid -19.      

Детальніше
24.Бер.2018

03.10.2017  Кір – вірусне захворювання, при якому відбувається інтоксикація організму, лихоманка, плямисто-вузликова висипка і ураження кон’юнктиви. На початок вересня в Україні зареєстровано 1 627 випадків кору, двоє дітей в Одеській області померли. Найбільше випадків зареєстрували в Івано-Франківській (747 випадків), Одеській (589 випадків) і Тернопільській (70 випадків) областях. Головна причина спалахів кору – низький рівень охоплення … Продовжити читання “Кір в Україні: усе, що потрібно знати про вірусне захворювання”

Детальніше