Статті

13.Чер.2019

АРТИКУЛЯЦІЙНІ ВПРАВИ ДЛЯ МАЛЕЧІ Коли ви хочете мати гарний прес і підтягнуте тіло, то займаєтесь спеціальними фізичними вправами. Коли ми хочемо щоб дитина правильно вимовляла звуки, потрібно розвинути, зміцнити м’язи артикуляційного апарату (губ, язика,нижньої щелепи, щік, твердого і м’якого піднебіння). Сьогодні ми поговоримо про артикуляційні вправи.  Що ж це таке? З чого починати? З хорошого настрою … Продовжити читання “Поради логопеда: вправляємось в артикуляції граючись”

Детальніше
05.Кві.2019

Як часто нам повторювали з дитинства: «Мій дім – моя фортеця!». Однак далеко не кожен з нас може з упевненістю вважати свій будинок фортецею, а своїх рідних і близьких – гарантами власної безпеки. Можна довго розмірковувати про причини даного явища, проте в даній статті зосередимося не на причини, а на способах мінімізувати явище і його … Продовжити читання “Що таке домашнє насильство і як з ним боротися?”

Детальніше
12.Чер.2018

Більшість методик раннього розвитку, а також безліч авторських курсів пропонують мамам дошкільників в першу чергу розвивати інтелект дитини – вчать логічному мисленню, читати і рахувати. Про емоційний інтелект переважна частина батьків майже нічого не знає. Однак в дошкільному віці розвивати емоційний інтелект значно важливіше, адже за цим терміном ховається вміння розрізняти, розуміти власні емоції і емоції інших людей, а … Продовжити читання “Що таке емоційний інтелект та як його розвивати у дітей?”

Детальніше
24.Бер.2018

Для того щоб я виріс здоровою і щасливою людиною, мені дуже потрібно, щоб ви пам’ятали про те, що для мене важливо і необхідно вже зараз:   Любіть мене і не забувайте виражати свою любов (поглядом, посмішкою, дотиком). Любіть мене просто за те, що я є, і я стану ще кращим. Не бійтесь проявляти ваші батьківські … Продовжити читання “Дорогі мамо і тато!”

Детальніше
24.Бер.2018

Існує думка, що до логопеда потрібно звертатися тоді, коли дитина досягне шестирічного віку та буде йти до школи, а до цього часу вона ще не «виговорилася». Насправді, чим раніше дитина буде оглянута спеціалістом-логопедом, тим більша вірогідність виправлення мовлення. Більшість порушень мовлення мають органічну основу, тобто пов’язані з недорозвитком або особливостями будови артикуляційного апарату чи  кори … Продовжити читання “Коли дитині потрібен логопед?”

Детальніше
error: Content is protected !!