Статті

23.Січ.2023

Житомирський дошкільний навчальний заклад №26 долучився до акції департаменту освіти «Єдині», яка була приурочена до Дня соборності України.  Вихованці та працівники утворили живий ланцюг єднання навколо нашого садочка.  Разом до перемоги! В єдності наша сила!    Посилання

Детальніше
26.Сер.2022
Детальніше
19.Сер.2022

Дивна істота з ще більш дивною усмішкою, що підкреслена червоним кольором. Навіть кумедно. І його ласкаво звуть Хаґґі Вагґі. Цей усміхнений любитель обіймів – персонаж жахів 16+, який обіймає, щоб убити, а червоний на обличчі навколо його численних зубів – символ крові жертв. І поставивши малечі одне питання – чи знають вони, хто такий Хаґґі … Продовжити читання “То що таке Хаггі Ваггі та чим вона може зашкодити дитині?”

Детальніше
16.Сер.2022

Розпочала роботу безоплатна консультаційна психологічна лінія підтримки #stop_sexтинг для дітей, які постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутися батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті. У ЗМІ все частіше з’являються новини про те, як правоохоронці виявляють випадки залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет. Це злочин, що карається позбавленням волі на строк до 15 … Продовжити читання “В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ПСИХОЛОГІЧНУ ЛІНІЮ ПІДТРИМКИ ЩОДО ОНЛАЙН-РИЗИКІВ ДЛЯ ДІТЕЙ І БАТЬКІВ”

Детальніше
11.Сер.2022

Влітку та восени значно збільшується вірогідність виникнення серед дорослих і дітей гострих кишкових інфекцій. Яскравим представником таких захворювань є шигельоз (дизентерія), який , викликається бактеріями роду Shigella та характеризується переважним ураженням відділу товстого кишечника. Збудники дизентерії – шигели, в даний час представлені чотирма видами (S. dysenteriae, S.flexneri, S. boydii, S. Sonnei). Різноманітність клінічних форм, наявність … Продовжити читання “Як не стати жертвою дизентерії”

Детальніше