Статті

25.Кві.2020

В Україні працює державна «гаряча лінія»  з попередження домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номерами 15-47, 0 800 500 335.  Дзвінки є  безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними. На «гарячій лінії» надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам щодо питань попередження та протидії домашньому насильсту, протидії торгівлі людьми, питань, пов’язаних з ґендерною дискримінацією та ґендерним … Продовжити читання “ПРАЦЮЄ ДЕРЖАВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА”

Детальніше
22.Кві.2020

    На час карантину, батьки стають для дітей вчителями, вихователями, лікарями і друзями, тож багатьох цікавить питання як поєднати в собі ці всі ролі та знайти вільний час для себе. Як не втратити контроль над дітьми під час карантину?      Під час карантину, оголюються всі проблеми. Раніше можна було від них втекти на … Продовжити читання “Рекомендації психолога «Як поводитися батькам під час карантину»”

Детальніше
22.Кві.2020

В умовах карантину весь світ практично перейшов в онлайн. Звичайно, в цьому є свої плюси і мінуси. Проте, щоб зберегти власне психічне здоров’я варто використовувати нові можливості, а неприємні моменти зводити до мінімуму або шукати в них ресурс. Наш ЗДО 26 також перейшов в дистанційний режим роботи, і ми шукаємо нові можливості для роботи і … Продовжити читання “В умовах карантину”

Детальніше
13.Чер.2019

АРТИКУЛЯЦІЙНІ ВПРАВИ ДЛЯ МАЛЕЧІ Коли ви хочете мати гарний прес і підтягнуте тіло, то займаєтесь спеціальними фізичними вправами. Коли ми хочемо щоб дитина правильно вимовляла звуки, потрібно розвинути, зміцнити м’язи артикуляційного апарату (губ, язика,нижньої щелепи, щік, твердого і м’якого піднебіння). Сьогодні ми поговоримо про артикуляційні вправи.  Що ж це таке? З чого починати? З хорошого настрою … Продовжити читання “Поради логопеда: вправляємось в артикуляції граючись”

Детальніше
05.Кві.2019

Як часто нам повторювали з дитинства: «Мій дім – моя фортеця!». Однак далеко не кожен з нас може з упевненістю вважати свій будинок фортецею, а своїх рідних і близьких – гарантами власної безпеки. Можна довго розмірковувати про причини даного явища, проте в даній статті зосередимося не на причини, а на способах мінімізувати явище і його … Продовжити читання “Що таке домашнє насильство і як з ним боротися?”

Детальніше